2016

1.   Bigman Praha (xterra + železňák ve 2 dnech)

2.   Ocean Lava Triathlon Kotor (půlželezňák Černá Hora)

8.   Challenge Iroman Benátky (Itálie)

3.   Vienna City Triathlon (olympijský, Rakousko)

5.   Challenge Ironman Taiwan

21. Marathon Des Sables

3.   ITU SP půlželzňák Havana, Kuba

2.   Maraton Moravske Budějovice

2.   Israman Ironman, Izrael

 

 2015

8.  Ironman Australia

2.  Maraton-a-půl Otrokovice

1.  Vinařský maraton Velké Bílovice

1.  Winterman Czech Xtreme Triatlon (IM distance)

3.  Brněnský Masakr (63km horský ultramaraton)

1.  ČP v dlouhém triatlonu celkově

5.  ME v dlouhém triatlonu Anglie (IM distance)

1.  Austria Triathlon (Mistrovství Rakouska IM distance)

3.  Triprague (half Ironman)

3.  Doksyman Half Ironman

1.  Slovakman (ČP a Mistrovství Slovenska IM distance)

2.  Krkonošman HALF HD (2-96-21)

1.  Krkonošman FULL HD (4-186-43)

2.  Challenge Ironman USA Atlantic City

1.  MČR v dlouhém triatlonu Moraviaman Otrokovice

7.  Challenge Ironman Dánsko

7.  Ironman Australia

3.  Mistrovství Moravy v půlmaratonu Olomouc

1.  Maraton na Severním pólu

10. Bratislava City Marathon (Slovensko)

1.   Půlmaraton Zlín

10.  Challenge Wanaka Ironman (Nový Zéland)

3.   Israman Ironman (Izrael)

3.   Maraton Ostrava

 

 

 

2014

1.   ČP v dlouhém triatlonu celkově (jednotlivci i týmy)

1.   Maraton Pardubice

1.   Chřibský maraton Kroměříž

5.   ME Ironman distance Challenge Almere (Holandsko)

2.   Austria Triathlon Podersdorf (8:15)

8.   Ironman Kodaň

1.   Doksyman halfironman

1.   Slovakman Piešťany (MČR v dlouhém triatlonu jednotlivci)

1.   MČR týmů (IM distance Piešťany)

1.   Krkonošman Halfironman 

7.   Ironman UK 

7.   Oravaman Halfironman (Slovensko) 

1.   Bigman Praha (4. xterra Praha + IM distance Praha)

7.   Challenge Ironman Atlantic City USA

1.   Moraviaman ČP v dlouhém triatlonu (IM distance), 1. MČR týmů

1.   MČR v půlželezňáku Czechman Pardubice 

2.   Sprintriatlon Blansko

1.   Sprintriatlon Hranice

5.   Ironman Brazílie  

2.   Viennaman Halfironman

4.   MČR v dlouhém duatlonu Krušnoman duatlon 

5.   MČR ve skymaratonu Třinec

7.   Challenge Ironman Taiwan

9.   Ironman Mexiko

9.   Ironman Nový Zéland

2.   Maraton České Budějovice

1.   Israman Ironman, Eilat Izrael

 

 

 

2013

1.  Maraton na běhacím pásu Č.Budějovice 2:35:10 český rekord

1.   Maraton Antarktida (traťový rekord)

1.   100km ultramaraton Antarktida (traťový rekord)

1.   Chřibský maraton Kroměříž

38. Ironman Havaj

2.   Maraton Slatiňany

1.   Celkově - seriál ČP v dlouhém triatlonu

1.   Celkově - seriál Horská výzva 2014

2.   Beskydská 7 - MČR v horském ultramaratonu

2.   Ironman Japonsko

2.   Austria Triathlon Podersdorf (mistrovství Rakouska IM)

1.   Slovakman Piešťany (Mistrovství Slovenska IM)

4.   Oravaman (horský triatlon, Slovensko)

9.   Ironman Švýcarsko Zurich

9.   Challenge Ironman Roth

1.   Bigman Praha (xterra + Ironman)

9.   Ironman Klagenfurt, Rakousko

3.   ČP v olympijském triatlonu Račice

1.   MČR v dlouhém triatlonu Otrokovice

1.   Horská výzva Šumava - horský ultramaraton

2.   Czechman půlželezňák (ČP v dlouhém triatlonu)

6.   Ironman Brazil

2.   Viennaman Halfironman

1.   Krušnoman duatlon (ČP v dlouhém triatlonu)

4.   Challenge Ironman Taiwan

3.   Půlmaraton Brno

13. Ironman JAR

1.   Horská výzva Jeseníky - horský ultramaraton

9.   Mistroství Asie a Pacifiku Ironman Melbourne

1.   Maraton Prievidza, Slovensko

1.   Israman Eilat (asi nejtěžší Ironman na světě)

2012

5.   Ironman Austrálie (Busselton)

1.   Maraton Pardubice

1.   Horský 35km běh Frenštát

8.   Ironman Florida

9.   Pražský maraton

34. Ironman Havaj

1.   Půlmaraton Zlín

3.   Velkomoravský půlmaraton Staré Město

3.   Metaman Ironman Bintan (Indonésie)

2.   MČR v horském maratonu dvojic (se Zbyňkem Cyprou) Beskydská Sedmička

3.   Austria Triathlon Podersdorf (IM distance)

6.   Challenge Vichy, Francie (zkráceno na půlželezňák)

1.   Doksyman půlželezňák (Máchovo jezero)

15. MS v dlouhém triatlonu Španělsko

4.   Ironman Anglie

1.   Bigman Praha (terénní triatlon + železňák)

1.   Český železný muž Praha

3.   terénní triatlon Praha

12. Ironman Klagenfurt

1.   Moraviaman Otrokovice (ČP jednotlivců a MČR na IM tratích - týmy)

5.   Ironman Regensburg, Německo

2.   ČP v krátkém triatlonu Račice

2.   Sprint triatlon Zlín-Březůvky

5.   Ironman Cairns, Austrálie

6.   Ironman Lanzarote

2.   MČR v duatlonu Krušnoman Klíny

1.   Sprint triatlon Ostrava

6.   Ironman JAR

11. City maraton Bratislava

13. Ironman Melbourne (asijsko-pacifické mistrovství)

1.   Osecký půlmaraton

2.   Půlmaraton Zlín

1.   Maraton Moravské Budějovice

9.   Jesenická 40 - běžky klasicky

1.   Indoor maraton Prievidza, Slovensko

2.   Indoor maraton České Budějovice

6.   Challenge Ironman Wanaka, Nový Zéland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2011

1.   Světový pohár v dlouhém triatlonu - celkové pořadí

1.   Český pohár v dlouhém triatlonu - celkové pořadí

6.   Ironman Austrálie

10. MS v dlouhém triatlonu Las Vegas, USA

3.   Pražský maraton ve Stromovce

3.   Chřibský maraton Kroměříž

30. Ironman Havaj

2.   Valachiarun Vsetín (18km, 1000m převýšení)

1.   Challenge Ironman UK, Londýn

1.   Brněnská 25 (běžecký závod)

4.   Půlmaraton Moravským krasem Blansko

3.   Mistrovství Rakouska v Ironmanu Podersdorf

4.   ME v dlouhém triatlonu Tampere, Finsko

1.   Doksyman půlželezňák

1.   Morkoman - olympijský triatlon

1.   HP Tronic triatlon - sprint MTB triatlon

1.   Slovakman Piestany (Mistrovstvi Slovenska v železňáku)

1.   Oravaman horský triatlon, Slovensko

4.   Mistrovství Slovenska Halfironman Bátovce

1.   Halfironman ČP Mammothman Česká Lípa

7.   MČR v olympijském triatlonu Jihlava

1.   Bigman Praha (1. xterra v sobotu + 1. železňák v neděli)

1.   MČR v dlouhé triatlonu Otrokovice

1.   MČR v dlouhém triatlonu Otrokovice - tým

1.   Železný býk Jedovnice (xterra + MTB maraton + 10km běh v jeden den)

1.   MČR týmů ve středním triatlonu Pardubice

1.   Halfironman ČP Czechman Pardubice

1.   Halfironman Vídeň

9.   Ironman Texas

9.   Ironman Utah

8.   Ironman JAR

12. Maraton Bratislava

3.   Půlmaraton Osek

6.   Ironman Nový Zéland

1.   Maraton Prievidza, Slovensko

6.   Challenge Ironman Nový Zéland

2010

7.   Ironman Mexiko

7.   Ironman Florida

3.   Chřibský maraton Kroměříž

41. Ironman Havaj

9.   Halfironman Cancun, Mexiko

2.   Duatlon Classic Příbram

4.   Ironman Kanada

1.   Halfironman Trisport Days Třeboň

4.   Challenge Ironman Kodaň

5.   MS v dlouhém triatlonu, Immenstadt, Němcko - družstva

19. MS v dlouhém triatlonu Immenstadt, Německo

2.   Ironman USA - Lake Placid

8.   New York City Triathlon (olympijský triatlon) 8. místo

1.   Halfironman Classic Cup Olomouc

1.   Bigman Praha (2. místo v xterra triatlonu + 1. místo na IM distanci)

1.   MČR v dlouhém triatlonu Moraviaman Otrokovice

2.   Olympijský triatlon Classic Cup Pelhřimov

1.   Olympijský triatlon Vídeň

1.   Halfironman Classic Cup Mělice

6.   Ironman Brazil

1.   Halfironman Bratislava (Slovensko)

6.   Ironman Utah

1.   Mistrovství Moravy v půlmaratonu Olomouc

7.   Bratislava City Maraton

14. Abu Dhabi Interntational Triathlon (3-200-20)

4.   Challenge Ironman Nový Zéland


2009

10. Ironman Austrálie

10. Ironman Arizona

23. MS v dlouhém triatlonu Perth, Austrálie

48. Ironman Havaj

7.   Ironman Wisconsin

1.   MČR v dlouhém triatlonu Ironmaniac Teplice

1.   Pilman půlželezňák
1.   Doksyman půlželezňák

2.   Doksyman sprint triatlon

5.   MSR v olympijském triatlonu Žilina

1.   Krajské mistrovství, olymp. tri. Morkovice

18. ME v dlouhém triatlonu Praha

3.   ME družstva

6.   Ironman USA Lake Placid

10. Challenge Ironman Roth (8:15)

3.   Ironman Japonsko

1.   Půlželezňák Lipno

3.   Půlželezňák Mělice

3.   Ironman Brazil

13. Half Ironman Orlando (USA)

5.   Half Ironman Graz (Rakousko)

14.  Maraton Krakov (Polsko)

7.   Ironman Čína

3.   Ironman Afrika (JAR)

23.  Půlmaraton Praha (5. z ČR)

5.   Ironman Malajsie

3.   Challenge Wanaka Ironman (Novy Zeland)

2008

8.   Ironman Arizona

3.   Ironman Florida

1.   Chřibský maraton (Kroměříž)

32. Ironman Havaj
2.   ME družstva, Gerardmer Francie

12. Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu Gerardmer
11. Mistrovství světa v dlouhém triatlonu Almere
3.   Mistrovství Rakouska půlironman Litschau

11. Embrunman Ironman Francie

3.   Mistrovství New Jersey v olympijském triatlonu USA
2.   Ironman USA Lake Placid
6.   Ironman Švýcarsko

1.   Český pohár půlironman Teplice

6.   Světový pohár půlironman Belgie

1.   MČR Otrokovice

1.   Bigman Praha (4. Xterra + 1. Ironman)

1.   Halfironman Vídeň
4.   Ironman Brazílie

21. Pražský maraton (5. v MČR)

9.   Ironman Čína
10. Ironman Australie

2.   Ironman Malajsie

6.   Wanaka Challenge Ironman (Nový Zéland)


2007

10. Ironman Austrálie

1.   Silverman Ironman Nevada

21. Ironman Florida

56. Ironman Havaj
1.   Bigman Praha (xterra + železňák ve 2 dnech)

16. Half Ironman Monaco
1.   Mistrovství ČR Ironman Lipno
1.   Mistrovství Slovenska Ironman Nitra
1.   ČP v dlouhém triatlonu Rozvadov
5.   Mistrovství Evropy Ironman Germany
12. Mistrovství Evropy ITU střední tratě Belgie
1.   Viennaman Rakousko
6.   Ironman Brazílie
8.   101 Florida
4.   Ironman Arizona
4.   Ironman Jižní Afrika

7.   Ironman Malajsie

 

2006

1.  Světový pohár celkově

47.Ironman Havaj
1.  Finále SP Filipíny

3.  Mistrovství Moravy v maratonu Ostrava

1.  Světový pohár Seattle, USA
1.  ČP v dlouhém triatlonu celkově

1.  Finále ČP v dlouhém triatlonu Přimda

4.  ME Holandsko

1.  MSR Nitra

13.New York City Triathlon

7.  Ironman Lake Placid

3.  Mistrovství Maďarska (Balaton)

1.  MČR Otrokovice

1.  Viennaman Rakousko

1.  Mistrovství Slovenska

2.  Ironman Japonsko

8.  Ironman Arizona

3.  Ironman Jižní Afrika

4.  Ironman Malajsie

7.  Halfironman Pucon    

2005

6.  Světový pohár v dlouhém triatlonu celkově

5.  Ironman Australia

48.Ironman Havaj

2.  MČR Přimda

3.  MS Dánsko - družstva

15.MS Dánsko

3.  Světový pohár Sadská

3.  ME Švédsko – družstva

6.  ME Švédsko

6.  Ironman Brazílie

5.  Ironman Jižní Afrika

2.  IM Malajsie

4.  Ironman Arizona

2004

4.  Ironman Western Australia

1.  Chřibský maraton

25.Ironman Havaj

2.  Ironman Wisconsin

1.  Ironcourtain Triathlon

2.  MČR v Sadské

3.  ME v Německu

6.  Ironman Brazil

1.  Maraton Ostrava

3.  Strongman Japan

20.Maraton Barcelona

4.  Maraton Ostrava

3.  Ironman Malajsie  

2003

32.IM Havaj

4.  IM Wisconsin

1.  MČR Doksy

4.  ME Dánsko

1.  ČP Přimda

4.  IM Idaho

3.  ČP Žďár

4.  ČP Jablonec

11.MS Ibiza (Španělsko)

4.  IM Malajsie    

2002

19. IM Havaj

8.   IM Korea

9.   IM Utah

6.   IM Japan

8.   IM Nový Zéland


2001

 4.   Ironman Florida

 28. Ironman Havaj

 3.   Ironman Austria

 5.   Ironman Brazil

 5.   Ironman Africa

 

2000

1.   Ironman Africa

2.   Ironman California

1.   Ironman Asia

1.   Ironman Almere

35. Ironman Havaj

1.  AMČR sprint triatlon


1999

6. Ironman Australia

2. ME dlouhý triatlon

3. MČR triatlon

3. MČR sprint triatlon

2. ČP triatlon

1998

7. EP celkově

2. ČP duatlon

2. ČP triatlon

1. ČP dlouhý triatlon

2. MČR sprint triatlon

1. MČR dlouhý triatlon

3. MČR duatlon


1997

3. MČR triatlon

2. MČR sprint triatlon

3. MČR duatlon

1996

9. AMS triatlon

1995

1. MČR duatlon

 

Číst 23300 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)